ŞİRKET PROFİLİ


TESTFORM 1995 yılında Ankara/Türkiye'de kurulmuştur. TESTFORM bügün laboratuvarda ve yerinde malzeme testleri için kullanılan makina ve ekipmanların Türkiye'de ve dünyada en iyi bilinen üreticileri arasındadır. TESTFORM Kalite Kontrol Laboratuvar test cihazların ve yerinde test cihazlarının üretimi, ihracatı ve ithalatı ile birlikte yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle ürün gamını geliştirerek 5000 adedin üzerinde ürün çeşidine ulaşmıştır.

TESTFORM'un vizyonu; Uluslararası standartlara uygun, yüksek teknoloji kullanarak üretim, hızlı ve güvenli dağıtım ve servisi içeren, bütün ürünler için rekabetçi fiyatlarla Türkiye ve uluslararası pazarlara kalite kontrol laboratuvar ve yerinde test cihazları sağlamaktır. Bu vizyon bize müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada rehberlik eder.

Bu vizyonu kendimize rehber tayin ederek, Türkiye ve dünyadaki müşterilerimizin sayısını yıllardan beridir sürekli çoğaltıyor ve büyütüyoruz. Bunun yanında uluslararası ihalelere katılarak, dünyanın bir küresinden diğerine en değerli siparişlerle saygınlık ve itibar topluyoruz.

Mşterilerilerimize erişmek ve onlarla temas içinde olmak için, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa'nın birçok ülkesi ve tüm Afrika ve Ortadoğu ülkelerinin içtiyaçları doğrultusunda iş ilişkileri kuruyor ve efektif çözümler sağlıyoruz.

Ülkemize hizmet için yaptığımız ihracat performanslarımız sonucu ilgili kuruluşlar tarafından takdir ve övgü ile karşılanıyoruz.

TESTFORM içinde birçok ürün çeşidinin olduğu geniş bir organizasyondur. Size hizmet etmekten gurur duyar, bize zaman ayırıp sitemizi ziyaret ettiğiniz için size teşekkür ederiz.