$0,00

Servo-hidrolik sistem; Yapı malzemelerinin; Yük / Gerilme, Deplasman Uzama kontrolü altında  statik ve düşük frekanslı dinamik testleri içindir.İlgili standartlara uygun olarak Beton, Çimento, Harç Bloklar üzerinde Basma ve Eğilme testleri için idealdir.Bunun yanında Elastisite modülünün ve poisson oranının,  belirlenmesindede ideald..

$0,00

Standartlar : ASTM D7012 - ISRM 22950-3Test Sistemi; rijit ,4 kolonlu kompakt tasarıma sahiptir.Test gövdesi; tek tesirli, sürtünmesi minimuma indirilmiş piston sistemine sahiptir.Sistem servo valf kontrollü hidrolik kontrol ünitesinden oluşmaktadır.Sistem yük kontrollü tek eksenli basınç testlerini 54 mm çap ve 110 mm boy özelliklerine sahip numun..

$0,00

Hoek Üç Eksenli Hücre kaya veya beton karot numunelerinin üç eksenli dayanımını belirlemek için tasarlanmıştır. Farklı çevre basıncı altında numunelerin üzerinde gerçekleştirilen testler aşağıdaki özelliklerin belirlemesini sağlar:Dayanım  ve Elastik özellikleriFarklı tahditli basınçlarda Kayma mukavemetiKesme direnci ve uyum AçısıEastikiyet ..

$0,00

Max 55 mm çap ve 95 ile 110 mm ölçülere sahip kaya numuneleri üzerinde basma testi yapmak için kullanılır.- Piston hareketi: 20 mm- Plaka çapı : 55 mm- Dikey açıklık: max. 112 mm, min. 92 mm- Plakalardaki sertlik: 60 HRCAğırlık: 10 kg yaklaşık...

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)