$0,00

Yeni, fonksiyonel tasarıma sahip, plastik, oldukça yüksek hassasiyette ölçüm sonuçları veren geniş çap, aynı zamanda az yağış değerlerinde de çok iyi okuma sağlayabilme, buharlaşmaya karşı bir önlem olarak açılabilen kapak, doğrudan toprakta oturtmaya veya bir askıya koymaya uygun tutuculu..

$0,00

Rüzgar Hızı Ölçer Dijital Anemometre cihazı; hava hızını ve sıcaklığını çok kısa bir zamanda ölçebilen hassas anemometre cihazıdır. Ufak ebatları ve çantası sayesinde yanınızda her zaman taşıyabilir ve yüksek kalite, yüksek hassasiyet ile hava hızı ölçümlerinizi yapabilirsiniz.- LYK8901 Anemometre cihazının yapabildiği ölçümler pervaneden geçen hav..

$0,00

Cihaz iç - dış sıcaklığı, nemi, rüzgarın esme hızını, yağan yağmurun miktarını, basıncı, hissedilen sıcaklığı dijital olarak gösterir. Altta gözüken kolay kurulur sensörler ev veya işyerinde açık alana kurulabilir. (Balkon demiri vs. tuturulabilir.) Cihaz pillidir ve dıştaki sensörler verileri iç mekanda kullanılan sol yandaki cihaza kablosuz olara..

$0,00

TFA 44.1002 ibreli nem ölçer; dışı prinç kaplamadan oluşan mekanik ölçüm cihazıdır...

$0,00

BGM1361 sıcaklık ve nem ölçer cihazı; yanında gelen 2 adet farklı özelliklere sahip ölçüm probu ile hassas şekilde sıcaklık-nem ölçümü yapabilen portatif ölçüm cihazıdır.BGM1361 SICAKLIK NEM ÖLÇER ÖZELLİKLERİ- BGM1361 sıcaklık ve nem ölçer cihazı; yanında gelen spiral kabloya bağlı 17 cm uzunluğundaki ince uzun probu ile sıcaklık ve nem ölçümü yapa..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)