$0,00

Endüstri, tarım, sağlık ve tıp, bilimsel araştırma ve okul laboratuvarlarında sıvı ısıtma gerektiğinde kullanılır.Döküm kalıp ve sızdırmaz üst raf.Isıtma ve karıştırma aynı anda ilerler.Alev korumalı, hızlı ısınmaya ve dayanıklılığa sahip, muhafaza edilmiş ısıtma plakası.Isıtma gücü ve karıştırma hızı kademesiz ayarlanır. Model BS-2H..

$0,00

Endüstri, tarım, sağlık ve tıp, bilimsel araştırma ve okul laboratuvarlarında sıvı ısıtma gerektiğinde kullanılır.Döküm kalıp ve sızdırmaz üst raf.Isıtma ve karıştırma aynı anda ilerler.Alev korumalı, hızlı ısınmaya ve dayanıklılığa sahip, muhafaza edilmiş ısıtma plakası.Isıtma gücü ve karıştırma hızı kademesiz ayarlanır. Model BS-3H ..

$0,00

Endüstri, tarım, sağlık ve tıp, bilimsel araştırma ve okul laboratuvarlarında sıvı ısıtma gerektiğinde kullanılır.Döküm kalıp ve sızdırmaz üst raf.Isıtma ve karıştırma aynı anda ilerler.Alev korumalı, hızlı ısınmaya ve dayanıklılığa sahip, muhafaza edilmiş ısıtma plakası.Isıtma gücü ve karıştırma hızı kademesiz ayarlanır. Model BS-4H ..

$0,00

Endüstri, tarım, sağlık ve tıp, bilimsel araştırma ve okul laboratuvarlarında sıvı ısıtma gerektiğinde kullanılır.Döküm kalıp ve sızdırmaz üst raf.Isıtma ve karıştırma aynı anda ilerler.Alev korumalı, hızlı ısınmaya ve dayanıklılığa sahip, muhafaza edilmiş ısıtma plakası.Isıtma gücü ve karıştırma hızı kademesiz ayarlanır. Model BS-4H..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)