$0,00

Standart : EN 445Standart bir koninin ağzından akan harç akışkanlığını belirlemek için kullanılır.2 litrelik plastik kap, taban standı, 10 ve 152 mm çaplı paslanmaz çelik koni (28 ° açılı), yükseklik 280 mm.Paslanmaz çelik elek çapı 150 mm, 1.5 mm göz açıklığında.8, 9, 10 ve 11 mm çapında dört değiştirilebilir paslanmaz çelik püskürtme borusu ..

$0,00

Sıcaklık değişiminde deformasyona karşı dayanıklı sağlam ve darbeye dayanıklı plastikten imal edilmiştir. Hacimsel doğruluk sağlanır.Metal delik (4.7 mm).Sondaj çamurunda rutin viskozite belirlemeleri için.Mezuniyet sonrası ölçüm kabı: 1 litre.Ağırlık: kg 1...

$0,00

Çamur yoğunluğunun doğru olarak belirlenmesi için basit bir yöntemdir.Bu terazinin önemli bir avantajı, sondaj çamurunun sıcaklığının okumaların doğruluğunu etkilememesidir.Saha kullanımı için idealdir.Taban, ölçeklendirilmiş terazi kolu ve kabı, kapak, kesici bıçak, su terazisi ve karşı ağırlıktan oluşur.Bir plastik taşıma çantası, dengeyi bozulma..

$0,00

Sondaj sıvısının filtrasyon ve kek yapma özellikleri filtrasyon testi ile saptanır.• Filtrasyon hızı, sıvı kaybının ölçümü olup, 100 psi (690 kPA) basınç altında özel bir filtre kağıdından 30 dakika içindeki sıvı kaybının ml (cm3) cinsinden ölçümüdür.• Çamurun kek yapım özelliği süre sonunda filtre kağıdı üzerindeki filtre keki kalıntılarının, kalı..

$0,00

Sondaj sıvılarının en önemli görevlerinden bir tanesi sondaj kırıntılarını kuyunun dışına taşımaktır.Bu katılar sondaj sıvısı için kirleticidir ve kuyuda kaldıkları zaman bir çok probleme neden olurlar.TESTFORM tarafından sağlanan TESTFORM KUM ÖLÇÜM KİTİ sondaj sıvısı içindeki kum taneciği büyüklüğündeki ‘’74 mikron’’ (200 mesh) den büyük katıların..

$0,00

Model E800 Viskozimetre, sondaj akışkanlarının ve çimentonun reolojik özelliklerini atmosferik basınçta belirler.Kolay bir okuma için basit bir hız kontrol düğmesi ve ışıklı bir kadrana sahiptir.Üniversal gerilimle çalışır, hem saha hem laboratuar kullanımı için idealdir.Özellikler :• Hızlar bir kontrol düğmesi ile kolaylıkla değiştirilebilir• Kayg..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)