$0,00

Standart : ASTM C230, ASTM C1437Çimento ve Yapı kireçlerinin akıcılığını tesbit eder.Testi yapmak için, numune doldurulmuş ve metal tablanın üzerine yerleştirilmiş konik kalıp bilinen yükseklikten tabla ile birlikte düşürülür.Cihaz dairesel dönen üst tabla, üç ayak, taşıyıcı gövde ve bronz kalıp, doldurma hunisi ve toğmağa sahiptir.. &nbs..

$0,00

Standart : ASTM C230, ASTM C1437Çimento ve Yapı kireçlerinin akıcılığını tesbit eder.Testi yapmak için, numune doldurulmuş ve metal tablanın üzerine yerleştirilmiş konik kalıp bilinen yükseklikten tabla ile birlikte düşürülür.Cihaz dairesel dönen üst tabla, üç ayak, taşıyıcı gövde ve bronz kalıp, doldurma hunisi ve toğmağa sahiptir.  ..

$0,00

Standart : EN 459-2, EN 1015-3Çimento ve Yapı kireçlerinin akıcılığını tesbit eder.Testi yapmak için, numune doldurulmuş ve metal tablanın üzerine yerleştirilmiş konik kalıp bilinen yükseklikten tabla ile birlikte düşürülür.Cihaz dairesel dönen üst tabla, üç ayak, taşıyıcı gövde ve bronz kalıp, doldurma hunisi ve toğmağa sahiptir..  Özell..

$0,00

Standart : EN 459-2, EN 1015-3Çimento ve Yapı kireçlerinin akıcılığını tesbit eder.Testi yapmak için, numune doldurulmuş ve metal tablanın üzerine yerleştirilmiş konik kalıp bilinen yükseklikten tabla ile birlikte düşürülür.Cihaz dairesel dönen üst tabla, üç ayak, taşıyıcı gövde ve bronz kalıp, doldurma hunisi ve toğmağa sahiptir.   ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)