$0,00

Standart : ASTM D2937,  CNR 22Yumuşak ve ince topraklarda bozulmamış toprak örnekleri almak için kullanılır.Standart bir hacimde  toprak örneği almak için, özel aksesuarları kullanarak , bir kesici numune alma tüpü toprağa itilir.Ekipmanlar galvanizli çelikten imal edilmiştir.Numune tüpü: çap 73 x 66 mmNumune alıcı, başlık ve sürgülü çeki..

$0,00

Standart : BS 1377:9Yumuşak ve ince topraklarda bozulmamış toprak örnekleri almak için kullanılır.Standart bir hacimde  toprak örneği almak için, özel aksesuarları kullanarak , bir kesici numune alma tüpü toprağa itilir.Ekipmanlar galvanizli çelikten imal edilmiştir.Set SL083 aşağıdaki parçalardan oluşur :Numune tüpü : Çap 100 X 130 mm (k..

$0,00

Borulu  Toprak numune alıcısı 50 cm, dokuyu, nemi ve bileşimi derin analiz etmek ve toprakları incelemek için mükemmel bir toprak numune alıcısıdır. Ve toprak numunesinin toplanması için.Özel olarak tasarlanmış kesici uç, çim kökü kök zonları için idealdir.Laboratuvar besin analizi için toprak numunelerinin toplanması için 50 cm'lik Borulu Top..

$0,00

Borulu  Toprak numune alıcısı 90 cm, dokuyu, nemi ve bileşimi derin analiz etmek ve toprakları incelemek için mükemmel bir toprak numune alıcısıdır. Ve toprak numunesinin toplanması için.Özel olarak tasarlanmış kesici uç, çim kökü kök zonları için idealdir.Laboratuvar besin analizi için toprak numunelerinin toplanması için 90 cm'lik Borulu Top..

$0,00

Toprak profili numunesi kontrol edilecek zeminden çıkartılır ve daha sonra kesici bıçak, özel olarak tasarlanmış bir menteşe yardımıyla açılır.Numune alıcıyı açarken için cıvatalar veya vidalarla uğraşma derdi yoktur.Numune anında görüntülenebilir. Bu iyi yapılandırılmış cihaz 180 mm derinliğinde 76 mm genişliğinde ve 12 mm kalınlığında bozulm..

$0,00

Paslanmaz çelik numune alma ucu ile 38 mm x 101 mm derinliğinde numune almanızı sağlayan piston tasarımlı numune alıcıdır.Tapa söküldükten sonra, numuneyi çıkarmak için enjeksiyon ayağının mandalını aşağı doğru itin.Toprağın örneklenmesine ek olarak, sonda fide dikimi ve gübre tablası uygulamalarına yardımcı olmak için kullanılabilir.Toprak pr..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)