Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı

  • Ürün Kodu: FB020
Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı
Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı

Standart: ASTM D3107, ASTM D2594., Arcadia AG31, Ralph Lauren

Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı, çekme test cihazının kullanımının test için gerekli olan zaman (genellikle birkaç saat) nedeniyle engelleyici olabileceği çeşitli standartlarda sünme, büyüme ve toparlanma testi için kullanılır. Laboratuvar ortamınıza uyacak şekilde taşınabilir veya duvara monte edilir.

Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı standartlaştırılmış ve kalibre edilmiş olup size ve müşterilerinize sonuçlarınızın kalitesi ve tekrarlanabilirliği konusunda güven verir.

Askı tertibatı ve istiflenebilir ağırlıklar dahil olmak üzere Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı ile bir dizi aksesuar bulunmaktadır. Bu, kullanıcının ilgili standarda test etmeye başlamak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğu anlamına gelir.

Cihaz aynı zamanda boyutsal stabilite cetveli ile birlikte sağlandığından ve aynı zamanda hem ölçümleri hem de yüzdelerin ölçümünü yapabildiği için kullanıcı hatası ve çalışma süresi minimize edilir.

Temel Özellikler

Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı kullanıcıya en üst düzeyde esneklik sunar - herhangi bir istasyonda bulunan dokuma ve örme kumaşların çeşitli test yöntemlerine göre test edilmesini sağlar.

Her istasyon, numaralandırılabilen bir zamanlayıcı ile donatılmıştır ve kullanıcının diğer görevleri tamamlamak için cihazdan çıkarmasını sağlar.

Laboratuar ortamınıza uyacak ve test gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde taşınabilir 6 istasyonlu bir cihaz veya 3 istasyonlu olarak duvara monte edilebilir.

Aksesuarlar

Sünme, Büyüme & Toparlanma Test Cihazı, aşağıdaki aksesuarlarla birlikte verilir.

3 lb Ağırlık "1.36 kg"

8 lb Ağırlık "3.62 kg"

1lb İlave  Ağırlık "0.45 kg"

Ağırlık Barı

Tel askı

Tel Askı silindiri